Vítám Vás na svých stránkách 

Věnováno památce mé dcery Kačky       Radek Tupý

Radek Tupý

Radek TupýPocházím ze Sázavy a v Sázavě i bydlím. Dobrovolně bych ji asi neopustil, bydlím tu rád. Je to město s velkou a zajímavou historií. První slovanský klášter, rodiště Jiřího Voskovce i Michala Viewegha. Letní bydlení dramatika Pavla Kohouta, jehož hry hrajeme v divadle.

A taky mám výborné sousedy! :-)

Jsem programátor, příležitostně vyrábím reklamu. Koníčky mám popsány v menu vlevo.

 

Web jsem věnoval své dceři Kačce, která se narodila s těžkou srdeční vadou a 11.2.2011 v necelých 18 letech zemřela.

 

Podkategorie

Repertoár: Bolek Polívka, Halina Pawlowská, Miloš Zeman, Václav Klaus, Václav Havel, Felix Holzman, Stanislav Neuman

ModerováníModeruji sportovní i kulturní a společenské akce. V případě potřeby mohu použít vlastní mikrofon a reprobednu s výkonem 165 W, dostatečná pro ozvučení menšího sálu či venkovní plochy. Moderování lze zpestřit imitováním některých osobností či domluveným drobným vystoupením. Mohu zajistit případně dodatečný program jako například mažoretky či známého karikaturistu, profesionálního imitátora Elvise za dohodnutých podmínek.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

 

 

 

Imitování Elvise PresleyhoObčas pro své kamarády či jejich kamarády na svatbách ap. "dělám" Elvise. Je to pojato jako show, zhruba do půl hodiny. Přidám k tomu občas nějaký vtípek hlasem Haliny Pawlowské či Bolka Polívky a dalších :-)

 

DoloresKresby (převážně tužkou) a zejména kreslené vtipy. Jem i ctí, že jsem členem sdružení kreslířů internetového časopisu Tapír.

 

 

Povídky jsem psal převážně před více jak patnácti lety, ale občas ze mne vypadne něco i dnes :-) ... 

Zabývám se grafikou - jednak webové stránky (zejména systém Joomla) a tvorbou grafiky k nim. Případně připravuji grafiku pro dtp Studia - tisk letáků na digitální tiskárně či offsetu. Ne na profesionální úrovní, ale pro požadované účely dostatečné. Občas vytvořím logo.

Připravuji web a grafiku pro kamaráda - CZ Elvise Vláďu Lichnovského.